Společnost Esennce je stabilní firma, jejíž prioritou jsou především spokojení zákazníci. Je držitelem několika certifikátů kvality a významných ocenění. Spolupracují pouze s prověřenými poskytovateli zážitků, aby nemohlo dojít k okolnostem, které by významně znepříjemnily prožití vašeho nezapomenutelného zážitku. Ceny zážitků jsou také poměrně různorodé. V nabídce této agentury na zážitky naleznete zážitky v ceně několika stokorun, ale také zážitky až za několik desítek tisíc korun – ale vězte, že za tuto cenu již na vás čeká skutečně něco extra.

Společnost Esennce nabízí také velmi zajímavou alternativu pro ty, jež si nejsou výběrem dárku příliš jistí a mají obavy, aby svým dárkem udělali dotyčné osobě skutečně radost. Touto možností je univerzální certifikát. Certifikáty se dělí do pěti skupin (bronzový, stříbrný, zlatý, platinový a královský certifikát) a jeho výhoda spočívá v tom, že si konkrétní zážitek vybírá až přímo obdarovaná osoba. Je tedy jisté, že se vybraný zážitek bude této osobě zamlouvat. Rozdělení certifikátů do skupin určuje jejich hodnotu („kredit“, na který je certifikát předplacen) a podle této hodnoty může osoba vybírat konkrétní zážitky, které jsou obodovány příslušným počtem bodů. Je na každém zvlášť, zda využije všechny přeplacené body na nákup jednoho většího zážitku nebo dá raději přednost několika menším zážitkům.

Objednávka zážitku od společnosti Esennce je možná také přímo přes internetové stránky této firmy na zážitky. Na stránkách naleznete podrobný popis všech nabízených zážitků a také jejich ceny. Vámi objednaný certifikát na zážitek vám bude doručen v dárkovém balení přímo na adresu uveden ve formuláři. K balení můžete přes objednávkový formulář připojit také vaše osobní oslovení a váš podpis, dárek se tak stane mnohem osobnějším.