Ráda byste obdarovala svého přítele, manžela či bratra a stále nemáte ten správný tip!  Nabízíme Vám nevšední zážitkový dárek, který je zároveň i adrenalinový.  Darujte zážitek Škola smyku Most.

Škola Smyku Most patří k největším výcvikovým areálům a zároveň nejlépe vybaveným na území ČR. Škola smyku Most se skládá z teoretické a praktické části. Během teoretické části spolu s vyškoleným instruktorem si připomenete základní fyzikální znalosti, jako jsou například vliv nákladu na vozidle, reakční a brzdné dráhy, adheze pneumatik. Teoretická část se koná v moderně upravených učebnách.   Po teoretické části následuje část praktická, která se koná na speciálně upraveném povrchu, plochy jsou upraveny na rovinku, kopec, kopec končící zatáčkou, kluzná plocha s úhybnou deskou.  Plochy jsou technicky vybaveny následovně: příčné vodní bariéry, odstřikování ploch, aquaplaningová dráha , měření rychlosti.

Přijďte si zdokonalit své zkušenosti nebo jen vyzkoušet něco nového, kdy Vám tento zážitek Škola smyku Most jistě přinese mnoho užitečných rad jak se správně chovat na silnici a zároveň jak rychle a pohotově reagovat při řešení krizových situacích.   Zážitek Škola smyku Most je vhodná pro muže i ženy, podmínkou je však platný řidičský průkaz. Po absolvování zážitku Škola smyku Most obdržíte certifikát o absolvování kurzu.