Přemýšlíte, jaký pěkný dárek byste pořídila svému příteli či muži k Valentýnu? Přinášíme vám 3 tipy na nejlepší dárky k Valentýnu pro muže. Zkuste pro změnu darovat něco jiného, než věc nebo peníze. Pokud vybočíte ze stereotypu, příjemně tím svého partnera překvapíte. Vyberte pro svého miláčka zážitkový dárek z bohaté nabídky!

Jakou má váš přítel povahu? Je spíše klidnější nebo má rád akci a je pro každou legraci? Nebo je milovníkem velkých aut? Pokud se rozhodnete vybírat ze zážitkových dárků, narazíte na velké množství nejrůznějších voucherů a balíčků. Pojďme si to proto trochu zpřehlednit.

Pro milovníka adrenalinu či sportovce

Pro aktivního člověka, který má rád adrenalin se budou hodit dárky jako je třeba tandemový seskok padákem, bungee jumping, zorbing a nebo den na střelnici. Všechny tyto kurzy probíhají pod dohledem profesionálních instruktorů, nemusíte se proto o svého partnera vůbec bát.

Pro gurmeta

Pro člověka, který má rád dobré jídlo můžete vybrat třeba kurz sushi, kurz vaření kávy a nebo kurz vaření v kulinářském ateliéru Ola Kala. Darovat také můžete gurmánský večer v pivovaru, kdy se účastník nemusí o nic starat a výborné jídlo si užije v příjemném prostředí.

Pivní lázně Plzeň

Pivní lázně Plzeň

Pro milovníka piva

Vyberte pro pivaře pobyt v pivních lázních. Ideálně zvolte variantu pro dva, abyste mohla jet s ním a užít si tak společné chvilky. Koupel v pivní lázni působí pozitivně na lidskou pokožku, krevní oběh a ve většině pivních lázní vám ke koupeli nabízí ještě volnou konzumaci piva po celou dobu koupele. Ač váš muž třeba není přítelem wellness procedur a masáží, tahle se mu určitě bude líbit.

Zážitkové dárky jsou v dnešní době oblíbenou formou obdarování, se zážitkovým dárkem darujete překvapení, zážitek a hlavně vzpomínky. Zkuste pro jednou darovat něco opravdu nezapomenutelného!