Dárek k 40tinám

Dárek k 40tinám

  Ve věku čtyřiceti let už má skoro každý o svém životě jasno. Víme kdo jsme a co chceme, většina z nás už splnila, nebo plní většinu svých cílů a snů. O to těžší je překvapit člověka, který se chystá slavit své čtyřicátiny, originálním dárkem. Pokud si marně lámete hlavu nad tím, jak nejlépe obdarovat čerstvého […] Čtěte dál »

Originální dárek k osmnáctinám

Originální dárek k osmnáctinám

Osmnácté narozeniny jsou nejdůležitějším výročím v životě každého mladého člověka. Konečně je oficiálně dospělým, a může si dělat, co chce, avšak není zatím vázán úplně všemi povinnostmi, které s dospělostí přicházejí. A proto je důležité, aby oslava těchto narozenin byla nezapomenutelná. „Měkké” dárky, knihy i ostatní obvyklé dary patří spíše ke svátkům či Vánocům, ale […] Čtěte dál »

Tiffany, naučte se dělat skleněné vitráže

Tiffany, naučte se dělat skleněné vitráže

Vitráž je vlastně skleněná mozaika, složená z nejrůznějších barevných sklíček. Určitě jste viděli vitrážové ozdoby do oken, či překrásná stínítka lamp. Vitráže ale můžete vidět v oknech kostelů a katedrál. Čtěte dál »

Škola smyku Most

Škola smyku Most

Ráda byste obdarovala svého přítele, manžela či bratra a stále nemáte ten správný tip!  Nabízíme Vám nevšední zážitkový dárek, který je zároveň i adrenalinový.   Čtěte dál »

Vyrobilo MFÁčko|Pro Zážitky