ESENNCE.czZážitková agentura ESENNCE.cz patří mezi dvě nejúspěšnější firmy, které se specializují na zprostředkování netradičních zážitků v České Republice.

Agentura byla založena v roce 2007 a za dobu svého působení si vybudovala silnou pozici na trhu s dárky a zážitky a získala mnoho spokojených vracejících se zákazníků.

 

Zážitková agentura ESENNCE.cz poskytuje svým zákazníkům kompletní řešení jakékoliv dárkové situace. Pracovníci agentury vám pomohou s celým procesem darování – od výběru vhodného zážitkového dárku, přes objednání, dárkové zabalení a doručení až k vašim rukám.

Jak to funguje?

Z nabídky více než 300 zážitků si vyberete ten pravý pro vašeho obdarovaného, jednoduše objednáte přes webový formulář nebo telefonicky na zákaznické lince. V procesu objednávání budete dotázáni na osobní věnování nebo oslovení obdarovaného – tento váš osobní text bude vytištěn na ozdobném průvodním dopise spolu s popisem vybraného zážitku. Průvodní dopis a dárkový certifikát vám bude doručen v krásné dárkové krabičce. Nemusíte si dělat starosti s tím, aby dárek hezky vypadal a shánět ozdobný balící papír. ESENNCE.cz to vyřeší za vás.

Dárkový balíček bude doručen k vašim rukám nebo přímo obdarovanému podle toho, jaký způsob dopravy si zvolíte. Samozřejmostí je zajištění, že se k obdarovanému nedostane informace o ceně darovaného zážitku.

Dárkové certifikáty mají standardně platnost 6 měsíců a po tuto dobu má obdarovaný možnost si vybrat a zarezervovat termín konání zážitku. Při objednání dárku si tak nemusíte dělat starost s tím, že se termín zážitku nebude obdarovanému hodit.

 

Proč nakupovat právě u ESENNCE.cz?

ESENNCE.cz je stabilní firma se silnou pozicí na českém trhu. Dodavatelé zážitků jsou pečlivě vybírání tak, aby zákazníkům byly poskytovány jen ty nejkvalitnější služby.

Zákazníci, kteří zde nakoupili, zvolili již několik ročníků po sobě ESENNCI vítězem soutěže Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky. Tato soutěž patří k nejprestižnějším soutěžím českého internetu.

Zážitková agentura ESENNCE.cz je držitelem certifikátů Ověřeno zákazníky, Garance nákupu a APEK Certifikovaný obchod.