V dnešní době už můžete prakticky darovat cokoliv od šperků po oblečení, až k pozemkům na měsíci. Buďte ale originální a darujte zážitky jako dárek! Pokud obdarovaného velmi dobře znáte můžete mu vybrat zážitkový dárek přímo na míru, pokud ho ale neznáte příliš dlouho, můžete vybrat ohodnocený dárkový certifikát, který udělá stejnou radost a obdarovaný si pak vybere dárek podle svých osobních preferencí. Se zážitky jako dárky prostě nikdy nešlápnete vedle.

Pro odvážlivce – tandemový seskok padákem

Pro dobrodruhy doporučujeme zážitek tandemový seskok padákem. Před seskokem se obdarovaný setká se svým tandempilotem, který se o něj bude starat po celý průběh zážitku. Instruktor mu vysvětlí, jak funguje padákový systém a na zemi mu ukáže, jak se při seskoku chovat. Obdarovaný má také v určité fázi možnost chvilku seskok řídit. I tyto instrukce dostane od tandempilota ještě za zemi. Po teoretické přípravě se oba vznesou do oblak, přesněji do výšky čtyř tisíc metrů nad zemí, odkud bude seskok probíhat. První vteřiny seskoku zažije účastník pocit čistého volného pádu, pak tandempilot otevře padák a nastává klidnější fáze seskoku. Přibližně po šesti minutách spolu přistanou živí, zdraví a nabuzení adrenalinem na zemi.

Pivní lázně Plzeň

Pivní lázně Plzeň

Pro milovníky piva – pobyt v pivních lázních

Všichni muži mají rádi pivo. A úplně nejšťastnější budou, když před ně postavíte plnou vanu piva! Ještě před infarktem z náhlého přívalu štěstí je třeba jim říct, že pivo použité pro koupel není konzumovatelné. To ale neznamená konec světa. V pivních lázních je totiž u každé kádě přistavena pípa, z které si každý může načepovat tolik piva, kolik jen stihne vypít. Hlavní složkou pivní směsi rozpuštěné v teplé vodě jsou pivovarské kvasnice a směs léčivých bylin. Správná pivní koupel by měla mít teplotu kolem čtyřiceti stupňů a jednoduše by měla působit příjemným a uklidňujícím dojmem. Informujte se o pivních lázních!