Udělejte radost sobě i svým blízkým originálním dárkem, který nejen že potěší, ale také po sobě zanechá nezapomenutelnou vzpomínku. Darujte svým blízkým či sobě vyhlídkový let horkovzdušným balónem nad nejkrásnějšími místy České republiky.

Let balónem

 

Vyzkoušejte si netradiční „vzduchoplavbu” po oblacích a prohlédněte si krásy Česka z koše balónu s nezapomenutelným nadhledem. Nechte čerstvý vzduch laskat vaše tváře a užívejte si nerušeného výhledu za klidného kolébání balónu.  Pokud vás kromě výhledu zajímají i techničtější detaily, jistě vás potěší, že mnoho letišť nabízí svým zákazníkům možnost zúčastnit se přípravy balónu k odletu. Romantiky zase potěší možnost letu během východu nebo západu slunce.

Užijte si romantické chvíle se svým partnerem nebo s přáteli a hoďte na chvíli všechny své starosti za hlavu. Užívejte si nadhledu a krás naší přírody i historických památek během klidného letu vzduchem.

Lokalit, ve kterých se dá vyhlídkových letů zúčastnit je celá řada. K nejoblíbenějším patří například okolí hradu Karlštejn, kde si prohlédnete nejen jednu z nejvýznamnějších památek Česka z ptačí perspektivy, ale uvidíte také vápencové doly v Malé a Velké Americe, nebo některé z největších pražských staveb.

Na vyhlídkovém letu Vysočinou si zase prohlédnete svrchu všechny krásy Českomoravské vrchoviny i Železných hor. Na vlastní oči uvidíte koruny stromů tak, jak je jsou zvyklí vídat jen ptáci a piloti. Zažijete téměř hodinu výhledu na všechna významná místa na přelomu Čech a Moravy a zapomeňte alespoň na okamžik na všechny své starosti.

Jedním z dalších vyhledávaných míst vyhlídkových letů je okolí zámku Konopiště, který nabízí výhled na všechna zákoutí zámeckých zahrad. Spatříte také blízké zříceniny a krásné městečko Benešov.

Pokud si zvolíte jako lokaci vyhlídkového letu Český ráj, spatříte nejkrásnější místo naší republiky zalité v prvních či v posledních paprscích slunce. Uvidíte nádherná skalní města jako například Prachovské skály nebo Hruboskalsko, a zříceniny známých hradů Trosky nebo Skála.

Prohlídka Česka z koše horkovzdušného balónu je zážitek  vhodný  k jakékoliv příležitosti. Dopřejte svým blízkým ale i sobě vzpomínku, která vydrží na celý život.