Už je toho na vás v práci moc? Těšíte se na víkend? Co takhle si zasloužený víkendový odpočinek trochu ozvláštnit? Pro jednou nezůstávejte doma u televize, ale nechte se hýčkat na víkendovém pobytu v srdci přírody v Jizerských horách. Těšit se můžete na wellness, čokoládové fondue a výlety do nedaleké přírody.

Víkend pro dva v Jizerkách

Víkendový pobyt je pro dvě osoby, a proto neváhejte a vezměte s sebou přítele či kamarádku. Určitě si odpočinek zaslouží stejně jako vy. Navíc staré pořekadlo praví, že ve dvou se to lépe táhne, a my mu musíme dát jen za pravdu. Víkend pro dva v Jizerkách vás oba nabije novou energií a chutí do života.

26

V ceně samotného zážitku je luxusní ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní.  Dále se můžete těšit na láhev výborného vína, které si spolu vychutnáte večer při svíčkách. V ceně je i čokoládové fondue s čerstvým ovocem pro dva a neomezený vstup do bazénu se slanou vodou. Se zakoupením voucheru na netradiční pobyt dále získáte desetiprocentní slevu na vstup do regeneračního balneo centra.

Víkendové pobyty jako zážitkové dárky

Víkendový pobyt můžete samozřejmě někomu z vašich blízkých pořídit jako zážitkový dárek. Vzhledem k tomu, že jsou víkendové pobyty primárně určeny pro dvě osoby, hodí se tento zážitek třeba jako dárek pro rodiče k výročí svatby, pro společné přátele jako dárek k zásnubám nebo svatební dar.

Další zážitkové dárky najdete na stránkách Esennce.cz, internetové zážitkové agentury, která už po několikáté za sebou vyhrála první místo v soutěži Shop roku, kterou pořádá Heureka.cz. Soutěž je výjimečná v tom, že jednotlivé služby a obchody hodnotí sami zákazníci, a proto je hodnocení naprosto nezávislé. Pořiďte zážitkové dárky tam, kde bylo spokojených již více než tisíce zákazníků před vámi – v internetovém obchodě Esennce.cz.