Hledáte nějaký vhodný dárek pro svoji něžnou polovičku? Chcete jí překvapit nějakým pěkným, ale zároveň praktickým dárkem? Neváhejte a kupte jí voucher na zážitkový dárek škola smyku Příbram. Vaše žena či přítelkyně si v tomto kurzu osvojí řízení vozu při náročných silničních situacích jako je kluzká vozovka nebo smyk.

Škola smyku má teoretickou i praktickou část

Ve Středočeském kraji funguje moderní areál, kde kurzy školy smyku probíhají. Kurz, který je součástí automobilových zážitkových dárků, je rozdělen do dvou částí. První dopolední část je teoretická a probíhá v učebně. Instruktor zopakuje zásady správného řízení motorového vozidla. Seznámí účastníky kurzu se základy pasivní jízdy a principy defenzivní jízdy. Dále se bude věnovat nesprávným návykům při řízení, nebezpečným situacím, které na vozovce vznikají dnes a denně a brzdění a brzdným vzdálenostem. Účastníci kurzu se dále dozví, jak zvládnout vozidlo ve ztížených klimatických podmínkách a také to,  jak řešit krizové situace na vozovce.

Škola smyku jako vánoční dárek

Škola smyku jako vánoční dárek

Po přestávce pak obdarovaného čeká praktická část kurzu. Zde by měl uplatnit všechny teoretické znalosti, které nabyl v předchozí části kurzu. Na řadu přijde opravdová jízda na kluzkém povrchu, nácvik modelových situací a další manévry. Účastník kurzu si vyzkouší přetáčivý a nedotáčivý smyk, vyhýbací manévr a další akce. Areál je vybaven několika speciálními plochami, jsou to kluzná rovinka, kluzná zatáčka a povrch zvyšující brzdný účinek. Celou část praktického kurzu absolvuje účastník ve svém vlastním vozu. Jen tak má celý kurz smysl a obdarovaný si správné jízdní vlastnosti osvojí s autem, které používá denně. S instruktorem při praktické části komunikuje řidič pomocí vysílačky a tak hned dostává zpětnou vazbu.

Zážitky jako dárky k Vánocům

Zážitky jako dárkymůžete darovat ke všem vhodným příležitostem, jako jsou narozeniny, výročí a nebo Vánoce. Zážitky jako dárky k Vánocům jsou často zvýhodněny, odráží se to buď na ceně a nebo na nějakém bonusu, který k objednávce dostanete. Nebojte se zážitkových dárků a zkuste darovat něco neobvyklého a originálního!