Darujte svým blízkým dárek, na který nezapomenou! Vymyslete pro jednou něco originálního, co je překvapí a potěší zároveň. Zkuste darovat zážitek jako dárek!

Zážitkový dárek můžete využít jako vhodný dárek k mnoha příležitostem. Zasnoubili se vaši přátelé a vy pro ně hledáte vhodný svatební dar? Slaví váš dědeček či babička nebo rodiče narozeniny? Pro každého z nich najdete zážitkový dárek, který si užije přesně podle sebe.

Něco pro adrenalinové nadšence

Pro milovníky adrenalinových sportů určitě se bude určitě hodit tandemový seskok padákem. Seskok probíhá spolu s tandempilotem, který je k účastníkovi připoután bezpečnostním systémem. Tandemový seskok probíhá z výšky čtyř tisíc metrů nad zemí a trvá přibližně deset minut. Obdarovaný při něm zažije volný pád v rychlosti dvě stě kilometrů v hodině. Další oblíbené adrenalinové dárky jsou bungee skoky, zorbing nebo let na vznášedle.

Odpočinek je důležitý!

Vybírat můžete i z široké nabídky nejrůznějších odpočinkových aktivit. Radost určitě uděláte příjemnou thajskou masáží, nebo horkou novinkou v podobě kávové masáže. Oblíbenou formou relaxace je i pobyt v pivních lázních. Pivní lázně můžete darovat jako samostatnou proceduru a nebo klidně i jako zážitkový pobyt i pro dvě osoby. Odpočinek přinese jistě i tvořivá činnost, při které si odpočinou hlavně ti, kteří pracují v kanceláři a nevidí tak svoji odvedenou práci.

25

Něco adrenalinového a zároveň praktického

Ano, i takový zážitkový dárek najdete. Kurz škola smyku je nejen naučný, ale i zábavný. Účastník při něm vyzkouší všechny nebezpečné situace, které ho mohou na silnici potkat. Zkusí zvládnout smyk předních i zadních kol a nebo jízdu na kluzké vozovce. Zopakuje si také teorii, kterou by měl znát z autoškoly. Celý kurz probíhá pod dohledem profesionálních instruktorů.